KONST / Litografier / Caroline af ugglas 12071007
nr 1207 1007
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Caroline af Ugglas, "Frihetsgudinna", 2014. Signerad, numrerad. Litografi, 60x43 cm
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
3.000 kr - 3.600 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:27:29
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas